Aktualności

Akcja „Paczka dla Dzieciaczka”

Po raz pierwszy mamy przyjemność przyłączyć się do organizacji akcji „Paczka dla Dzieciaczka” której organizatorem jest SGR „Paramedic” Kołobrzeg oraz korporacja Radmor TAXI Kołobrzeg / Nord TAXI
Masz zbędne zabawki w dobrym stanie ???
Chcesz sprawić radość innym dzieciom ???
Zostaw dary w taksówkach Radmor/ Nord lub na Stacja Paliw & Motel Pek
ZAPRASZMY!!!!

74 obchody

Od 4 do 18 marca 1945r. Tyle trwało wyzwolenie Kołobrzegu. W tym roku mija 74 rocznica Zaślubin Polski z Morzem. Piękne widowisko historyczne w wykonaniu grup rekonstrukcyjnych i Muzeum Oręża Polskiego.

Edukacja

W dniu 14.03. 2019r. Nasz pracownik przeprowadził zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy w szkole podstawowej. Dziękujemy za zaproszenie !

Szkolenia

Nasi pracownicy są przeszkoleni z zakresu udzielania Pierwszej Pomocy. Cyklicznie mamy przeprowadzane zajęcia teoretyczne i praktyczne w celu przypomnienia wiedzy!

Perły Powiatu

W dniu 17.02.19r. czuwaliśmy nad bezpieczeństwem gości i laureatów Gali Perły Powiatu którą poprowadziła Katarzyna Pakosińska. Zwycięzcom gratulujemy!

Stolica

27.01 Transportowaliśmy pacjentkę do Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Szybko i bezpiecznie dotarliśmy do celu! Pani Teresie życzymy ZDROWIA!!

Gotowość!

Nasi kierowcy są w stałej gotowości do nagłego wyjazdu. Po otrzymaniu telefonu z kliniki transplantologii w dniu 19.01.2019r. jeden z pacjentów w szybkim czasie został dostarczony do Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Panu Rafałowi życzymy zdrowia !!

VII Światowy Festiwal Morsowania w Kołobrzegu

W dniach 4.01 – 06.01.2019r. Nasi ratownicy czuwali nad bezpieczeństwem uczestników festiwalu który przebiegł bez incydentów.

DO ZOBACZENIA ZA ROK !

Transport Sanitarny Kołobrzeg